Агромаркет

Харчовики зможуть отримати гранти на розвиток інновацій

Харчовики зможуть отримати гранти на розвиток інновацій

Малі та середні підприємства запрошують до участі в програмі FOODITY, що фінансується Європейським Союзом для створення пілотних проєктів за напрямом стимулювання інновацій у сфері виробництва харчових продуктів.

Про це повідомляє пресслужба Департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації з посиланням на програму FOODITY.

Загальний бюджет програми – 1 млн євро. Планується, що за кошти програми буде профінансовано 6 пілотних проєктів. Максимальний грант на одного бенефіціара -187,5 тис. євро.

До конкурсу приймаються заявки на розробку рішень, зосереджених на одній із 3 тем: досвід у торгівлі, освіта, послуги або на відкритий конкурс (відкритий конкурс приймає пропозиції із мінімальним початковим рівнем готовності технології від 4–6 TRL і до TRL 7; дізнатись про рівень TRL можна за посиланням: https://io.kpi.ua/trl/

Важливо враховувати, що усі пілотні проекти заявників повинні зосереджуватися на соціальних інноваціях і включати заходи щодо залучення громадян до його реалізації.

Усі бенефіціари програми, окрім гранту, зможуть отримати технічну підтримку для розробки рішень, експертне наставництво щодо розвитку бізнесу: від маркетингу та продаж до фінансування та впровадження інноваційної стратегії.

Заявки на конкурс подаються англійською мовою до 10 липня 2024 року за посиланням: http://surl.li/ueztg (заручившись партнерством, партнерів можна знайти за посиланням: http://surl.li/ufeow

Детальніше про проєкт та етапи конкурсу можна довідатись за посиланням: http://surl.li/uezlx

Нагадаємо, 52 підприємця отримали гранти на розвиток переробки.