Агромаркет

Farmet та «Цеппелiн Україна» стали стратегічними партнерами

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Двi компанії з майже 25-рiчною iсторiєю в Українi нещодавно стали стратегічними партнерами: «Цеппелiн Україна» стала дилером Farmet a.s. на території захiдних областей нашої країни.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Як зазначається, відтепер покупцi зможуть скористатися послугами компанії «Цеппелiн Україна» для придбання посiвних комплексів FALCON, глибокорозрихлювачiв КRTEK, культиваторiв KULTIS, агрегатiв для обробки почви KOMPAKTOMAT i всієї лiнiйки бренду.

Глибокорозрихлювачi KRTEK призначенi для особливо заглибленного розпушування та усунення надмірного ущільнення. Міжрядний культиватор KULTIS  застосовується насамперед для рихленя і насичення повітрям  міжряддям рослин з внесенням рідких добрив в зону коренів рослин, знищення  бур’янів у міжряддях, руйнування  ґрунтової кірки.

Модульна сівалка FALCON завдяки своїй конструкції призначена для всіх умов і технологій. Дисковий лущильник SOFTER використовується для мінімальної обробки грунту з ідеальним підрізанням і інтенсивним перемішуванням рослинних залишків, закладення органічних добрив і видалення бур’янів.

Cambridge катки призначені для додаткової обробки грунту перед посівом і після посіву. Kompaktomat – це 7 робочих операцій за один прохід. Лемішний лущильник Diskomat призначений для лущення після збирання врожаю всіх культур.

«Сподіваємося, що нове партнерство приведе до збільшення кількості лояльних покупців продукції Farmet на ввірених територіях і зростання популярності «Цепелін Україна» в нових сегментах і областях», – зазначають у компанії.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями