Агромаркет

ФАО забезпечить насіннєвою картоплею агрогосподарства вздовж лінії зіткнення на сході Україні

ФАО забезпечить насіннєвою картоплею агрогосподарства вздовж лінії зіткнення на сході Україні

ФАО надасть понад 125 тонн насіннєвої високопродуктивної картоплі приблизно 1,25 тис. домашнім господарствам і малим агровиробникам, розташованим уздовж буферної зони Донецької і Луганської областей.

Окрім насіння, бенефіціари проекту ФАО отримають покрокове керівництво з передових методів вирощування картоплі, йдеться в повідомленні ФАО.

Поставки насіння організовані до сіл Жованка, Майорськ, Піски в Донецькій області, а також Старий Айдар і Середньотепле в Луганській області.

Це вже другий етап поставки овочевого насіння для допомоги фермерам у підготовці до сезону сівби, який вже розпочався на сході України.

«З нашого минулорічного досвіду ми бачимо, що надання приблизно 100 кг насіннєвої картоплі одному домогосподарству дає можливість виростити врожай, достатній для задоволення їхніх сімейних потреб майже протягом року», – повідомив координатор програми надзвичайного реагування ФАО в Україні Фаррух Тоїров.

При цьому він зазначив, що після трьох років роботи в цьому регіоні зберігається гарний баланс між використанням зібраних врожаїв для внутрішнього споживання і наповненням місцевих ринків.

За останні місяці ФАО підтримала майже 30 тис. домашніх господарств уздовж лінії зіткнення різними типами сільськогосподарських ресурсів: системами краплинного зрошення, кормом для тварин, молодняком птиці та кролів.

До початку травня ФАО в Україні планує надати допомогу у вигляді молодих тварин та свійської птиці ще 3,2 тис. сімей.

Програму ФАО з надання допомоги в надзвичайних ситуаціях, профінансовану урядами Канади та Франції і з власних коштів ФАО, оцінюють у $2,3 млн.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!