Агромаркет

Єврокомісія оцінить, як вплине злиття ChemChina та Syngenta на конкурентне середовище

Єврокомісія оцінить,  як вплине злиття ChemChina та Syngenta на конкурентне середовище

Європейська комісія ініціювала розслідування щодо угоди з придбання китайською державною хімічною компанією China National Chemical Corporation (CNCC, ChemChina) швейцарського хімічного концерну Syngenta AG.

Про це йдеться у повідомленні  регулятора.

Єврокомісія має намір оцінити, чи знизить дана угода конкуренцію на ринку продукції для захисту сільськогосподарських культур і хімікатів. Рішення планується прийняти до 15 березня 2017.

«Ця угода призведе до об’єднання провідної компанії на ринку пестицидів із одним зі своїх головних конкурентів. Тому нам необхідно ретельно оцінити, чи призведе запропоноване злиття до зростання цін або зниження можливостей вибору для фермерів», – пояснила єврокомісар з питань конкуренції Маргрет Вестагер.

Разом із тим, як наголошується в повідомленні прес-служби ChemChina, обидві компанії розраховують на конструктивні дискусії з владою ЄС для того, щоб закрити це питання якомога раніше.

Довідка

Syngenta – одна з провідних світових сільськогосподарських компаній. Працює в 90 країнах світу, її штат становить 28 тис. осіб.

ChemChina – найбільша державна хімічна компанія Китаю. Спеціалізується на виробництві агрохімікатів, гумових виробів, хімічних матеріалів і речовин, промислового обладнання, а також на нафтохімічній переробці. Штат компанії складає приблизно 140 тис. осіб, 45 тис. з яких працюють в підрозділах ChemChina за межами КНР.

AgroPortal

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!