Агромаркет

Експорт плодів і ягід гальмує неузгодженість фітосанітарних заходів із імпортерами

Поділитись:
Експорт плодів і ягід гальмує неузгодженість фітосанітарних заходів із імпортерами

Асоціація «Укрсадпром» виступає за узгодження взаємного визнання фітосанітарних заходів із потенційними країнами-імпортерами.

Таким чином Україна зможе експортувати фрукти, ягоди і садивний матеріал.

Асоціація звернулася до першого віце-прем’єр міністра – міністра економічного розвитку та торгівлі Степана Кубіва з проханням доручити Міністерству економічного розвитку та торгівлі, Міністерству закордонних справ, Держпродспоживслужбі узгодити взаємне визнання фітосанітарних заходів з потенційними країнами-імпортерами.

Також асоціація звернулася до заступника голови комітету Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин Олександра Бакуменка з проханням підтримати позицію галузевого об’єднання та направити відповідне звернення від комітету та народних депутатів до зазначених органів державної влади.

Україна, на відміну від основних країн-експортерів, демонструє різкі коливання обсягів експорту та нестабільність поставок, наголосили в «Укрсадпромі». Так, останніми роками експорт плодово-ягідної продукції Польщі сягає понад $1 млрд, у той час, як України – $150-200 млн, що вшестеро менше.

AgroTimes

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями