Агромаркет

Єгипет визначив перелік стратегічних сільгосппродуктів, що імпортуються

Єгипет визначив перелік стратегічних  сільгосппродуктів, що імпортуються

З 1 липня 2017 року в Єгипті набрала чинності постанова прем’єр-міністра, яка визначає перелік стратегічних сільськогосподарських продуктів.

Так, під стратегічними сільськогосподарськими продуктами слід розуміти такі види товарів, що імпортуються: зерно пшениці, кукурудза (для виготовлення фуражу) та насіння сої.

Про це повідомили у Держпродспоживслужбі України.

Також у документі зазначається, що стратегічні сільськогосподарські продукти можуть бути імпортовані лише з дозволу Генеральної адміністрації контролю над експортом та імпортом Єгипту, але така вимога не поширюється на компетентні органи, уповноважені здійснювати імпорт зазначеної продукції.

Поруч із цим визначається, що Генеральна адміністрація контролю над експортом та імпортом є єдиним органом, який уповноважений здійснювати перевірку стратегічних сільськогосподарських продуктів, що імпортуються, згідно зі стандартами Єгипту та іншими умовами й вимогами, пов’язаними з карантином сільськогосподарської продукції, які затверджені Міністерством сільського господарства і меліорації.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!