Агромаркет

ДПЗКУ поновила форвардну програму

АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» розпочинає осінню програму закупівлі зерна врожаю 2022 року.

Про це повідомляє пресслужба ДПЗКУ.

Корпорація закуповує зерно пшениці 3 класу та зерно ячменю 3 класу. Мінімальна партія поставки товару – 100 тонн.

Для участі в програмі с/г товаровиробники повинні мати досвід вирощування с/г культур від 2-х років. ДПЗКУ обов’язково проводить оцінку фінансового стану потенційного постачальника та посівних площ, за результатами якої приймається рішення про укладання договору. При прийнятті рішення враховується фінансова стабільність, позитивна кредитна історія та надійна ділова репутація с/г товаровиробника, а також висновки страхових експертів про стан посівів зернових.

Також обов’язковими умовами укладання договору є страхування посівів майбутнього врожаю, який передається в заставу, та оформлення Товарної аграрної розписки (або договору застави за рішенням ДПЗКУ) з метою мінімізації ризиків, пов’язаних з неналежним виконанням договорів.

Після підписання всіх необхідних договорів та надання документів попередня оплата становитиме 2,8 тис. гривень без урахування ПДВ за одну тонну законтрактованого зерна.

Відсоткова ставка за користування коштами становить від 9,5% до 13% річних в гривні, залежно від обсягу поставки. За програмою лояльності постійні клієнти можуть отримати додаткову знижку 0,5% до базової відсоткової ставки. Остаточний розрахунок проводиться за ринковими цінами після поставки зерна.

Нагадаємо, в ДПЗКУ змінено порядок закупівлі зернових. Раніше  ДПЗКУ поновила виробництво борошна.