Агромаркет

Дотації за лютий аграріям надійдуть у середині квітня

Дотації за лютий аграріям надійдуть у середині квітня

З 15 квітня мають розпочатися автоматичні виплати дотацій за лютий 2017 року у рамках держпідтримки сільгоспвиробників.

До 1 квітня аграрії повинні подати відповідні заяви до місцевих органів Державної фіскальної служби (ДФС), яка вже розпочала внесення отримувачів дотацій до Реєстру.

Про це повідомили у Мінагрополітики.

Під час міжвідомчої відеоконференції за участю представників Мінагрополітики, Мінфіну, ДФС, Держказначейства та аграрних підрозділів обласних держадміністрацій було, зокрема, наголошено на термінах механізму здійснення виплат за лютий 2017 року:

‒ до 1 квітня сільсьгоспвиробники подають заявку на здійснення держпідтримки з відповідними податковими документами та сплачують податки;

‒ до 5 квітня виділяють асигнування відповідно до помісячного бюджетного розподілу;

‒ до 10 квітня ДФС сформує Реєстр отримувачів бюджетної дотації;

‒ з 15 квітня Держказначейство розпочне виплати, перераховуючи в автоматичному режимі відповідним отримувачам суми бюджетної дотації з небюджетного рахунка Мінагрополітики.

Загалом до виплати у квітні 2017 року акумульовано 217,3 млн грн. У разі наповнення спеціального фонду ця сума може бути збільшена на 151 млн грн. – до 368 млн.

Нагадаємо, що здійснення виплати таких дотацій за лютий відбувається за окремими умовами у зв’язку з термінами набуття чинності відповідних нормативно-правових актів. З березня державна підтримка здійснюватиметься у звичайному режимі.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!