Агромаркет

До кінця 2018 року подвоїться кількість виробників овочів і фруктів, сертифікованих за GlobalG.A.P.

До кінця 2018 року подвоїться кількість виробників овочів і фруктів, сертифікованих за GlobalG.A.P.

В Україні збільшується кількість підприємств, що сертифікуються за стандартом GlobalG.A.P. Якщо на початку 2018 року за напрямком «Фрукти та овочі» отримано до 40 таких сертифікатів, то до кінця року їх кількість зросте вдвічі.

Про це заявила аудитор систем менеджменту безпеки харчової продукції, директор ISA Sert Україна Валентина Березан, повідомили в асоціації «Укрсадпром».

«Можливі два варіанти сертифікації згідно GlobalG.A.P., – додала вона. – Перший – один виробник з/без додаткової системи управління якістю; другий – кілька виробників із обов’язковою системою управління якістю».

Довідка

GlobalG.A.P. є міжнародним визнаним стандартом сільськогосподарського виробництва для безпечного і сталого виробництва продуктів харчування. GlobalG.A.P., також відомий як Integrated Farm Assurance Standard (IFA), застосовується для виробництв харчової продукції в первинному секторі.

Стандарт GlobalG.A.P. може бути використаний будь-якою компанією-виробником харчових продуктів, як покривних, так і непокривних культур.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!