Агромаркет

Для запобігання рейдерству низку юридичних процедур переведуть в електронний формат

Президент України підписав указ «Про заходи щодо протидії рейдерству», яким пропонується низка інструментів, що будуть впроваджені найближчим часом для захисту прав власників бізнесу та покращення бізнес-клімату.

Відповідний документ опубліковано на сайті офіційного інтернет-представництва Президента України.

В указі, зокрема, є положення про переведення низки юридичних операцій в електронний формат, як-от: здійснення окремих реєстраційних дій на порталі електронних сервісів юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань в автоматичному режимі без участі державного реєстратора, створення єдиного електронного реєстру нотаріальних дій тощо.

Планується також перенесення до 2021 року до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, обмеження у їх використанні, зареєстровані до 1 січня 2013 року у Державному реєстрі земель.

За словами заступника керівника Офісу Президента Олексія Гончарука, протягом останніх шести років відбулося понад три тисячі рейдерських захоплень. Зазвичай це зміна власника через підробку документів, через реєстраторів, яких не існує, або «дірки» в реєстрі.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!