Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Для відновлення зрошення в Україні необхідно $1,5-2 млрд

Для відновлення зрошення в Україні необхідно $1,5-2 млрд

Відновлення та розвиток зрошення необхідно проводити на основі інвестиційних проектів, залучаючи довгострокові кредитні ресурси під державні гарантії.

Про це заявила Ольга Трофімцева, заступник міністра аграрної політики та продовольства України, під час зустрічі з експертами Світового банку, які беруть участь у розробці Стратегії відновлення та модернізації систем зрошення в Україні.

Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

За словами заступника міністра, повернення кредитних ресурсів має здійснюватися за рахунок підвищення ефективності виробництва сільгосппродукції на зрошуваних землях.

«Ставимо за мету до 2020 року відновити поливи на площі 500-550 тис. га. Це дозволить довести загальні площі зрошення (без Криму) до 1 млн га. За експертними оцінками, має бути залучено $1,5-2 млрд інвестицій», – зазначила Ольга Трофімцева.

Вона зауважила, що відновлення та розвиток зрошувальних систем є одним із пріоритетів Стратегії розвитку аграрного сектору на 2016 рік в Україні «3+5».

«Початок фінансування проекту зрошення очікуємо від Світового банку вже в 2016 році», – додала Ольга Трофімцева.

Довідка

Для розроблення Стратегії відновлення роботи та розвитку зрошувальних систем Мінагрополітики за домовленістю зі Світовим банком створив Координаційну раду з питань відновлення роботи та розвитку зрошувальних систем (постановою Кабміну № 50 від 21 січня 2016 року) та п’ять робочих груп за участі всіх зацікавлених сторін.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали