Агромаркет

Для України є актуальним досвід Словаччини щодо регулювання ринкових земельних відносин

Поділитись:
Для України є актуальним досвід Словаччини щодо регулювання ринкових земельних відносин

Україна й Словаччина узгодили пріоритетні  напрями для поглиблення співпраці в галузі АПК. Під час робочої поїздки до Словацької Республіки в.о. міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева зустрілась  із віце-прем’єр-міністром, міністром сільського господарства та розвитку сільських територій Словаччини Габріелою Матечною.

Про це повідомили у Мінагрополітики.

Сторони, зокрема, обговорили збільшення обсягів двосторонньої торгівлі аграрними та харчовими товарами, а також спільну роботу в сферах селекції, насінництва, розведення та відгодівлі високопродуктивних сільськогосподарських тварин, впровадження ІТ, розвитку переробки, виробництва органічної продукції.

За словами Ольги Трофімцевої, для України, яка стоїть на порозі земельної реформи, є актуальним і досвід словаків у регулюванні ринкових земельних відносин.

Також вона нагадала, що на опрацюванні двох сторін знаходяться проекти угод про співпрацю. Перший документ – про основні напрями співробітництва у сфері захисту прав споживачів та ринковий нагляд між Держпродспоживслужбою України й Словацькою торговою інспекцією.

Другий документ – проект меморандуму про взаєморозуміння та техніко-економічне співробітництво між Держгеокадастром України та Словацьким земельним фондом.

Українська сторона розраховує на підтримку словацьких колег у питанні подальшої лібералізації торгівлі з Євросоюзом відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

AgroTimes

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями