Агромаркет

Для малих виробників виноробної продукції спрощено процедуру ліцензування

Для малих виробників виноробної продукції спрощено процедуру ліцензування

Кабінет міністрів схвалив проект постанови «Про затвердження форми декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства для малих виробництв виноробної продукції, порядку її подання та реєстрації», яка спростить процес отримання ліцензій для малих виробників винопродукції.

Про це повідомили у Мінагрополітики.

Раніше малому виробнику для отримання ліцензії потрібно було разом із іншими документами подати атестат виробництва. З прийняттям цієї постанови виробнику замість атестації виробництва потрібно подати до Держпродспоживслужби відповідну декларацію, де зазначається наявність у нього необхідного устаткування для виробництва виноробної продукції.

Після цього Державна фіскальна служба в термін, передбачений чинним законодавством, надасть йому ліцензію на власне виробництво.

Спрощення процедури отримання ліцензії забезпечить розвиток малого бізнесу у галузях садівництва, бджільництва та виноградарства, дозволить зменшити монополізацію винного ринку та розширити випуск якісної конкурентоспроможної продукції.

Нагадаємо, що у 2018 році на підтримку розвитку садівництва та виноградарства уряд виділив 300 млн грн. За проміжними результатами держпідтримки, на сьогодні створено 1255 га нових насаджень зерняткових, кісточкових, ягідних, горіхоплідних культур і виноградників.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!