Агромаркет
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агромаркет

Для довиконання програми часткової компенсації вартості сільгосптехніки за 2019 рік необхідно ще понад півмільярда гривень

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

За період із грудня 2018 року по жовтень 2019-го програмою часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва скористалися 5400 аграріїв.

Про це повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов на своїй Фейсбук-сторінці.

Так, за відповідною програмою було придбано 10 309 одиниць вітчизняної  сільгосптехніки та обладнання загальною вартістю 3,1 млр грн. Сума держвиплат при цьому становить 640,79 млн грн, тоді як на ці потреби було передбачено видатки із загального фонду на суму 681,790 млн грн.

Як зазначається, прогнозована потреба в коштах за жовтень-листопад 2019 року становить понад 563 млн грн.

Таким чином Мінекономіки сформовано «Реєстри сільськогосподарських товаровиробників – отримувачів часткової компенсації вартості техніки та обладнання» на підставі наданої інформації від уповноважених банків за жовтень та листопад 2019 року.

«Прийнято рішення, що часткова компенсація вартості за період жовтень-листопад 2019 року буде виплачена сільгосптоваровиробникам у 2020 році після проведення розподілу коштів за напрямами щодо підтримки сільгосптоваровиробників відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» від 14 листопада 2019 року № 294-IX», – написав Тимофій Милованов.

Нагадаємо, у Держбюджеті-2020 на підтримку агросектору закладено 4 млрд грн.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!