Агромаркет

Для членів фермерських господарств змінено порядок обліку платників ЄСВ

Державна фіскальна служба України розробила та оприлюднила проект наказу Міністерства фінансів, який затверджує зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. 

Відповідний документ з’явився на сайті ДФС.

Проект наказу, зокрема, визначає, що члени фермерських господарств братимуться на облік на підставі поданих до контролюючого органу заяви та підтвердних документів щодо дати набуття членства у фермерському господарстві.

Документ також пропонує встановити особливості обліку фізичних осіб, які зареєстровані як підприємці та при цьому провадять незалежну професійну діяльність. Відтепер такі фізичні особи обліковуються в контролюючому органі як фізичні особи-підприємці з ознакою провадження незалежної професійної діяльності.

Крім того, проект наказу скасовує норму щодо надання органами Пенсійного фонду України та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування контролюючому органу довідок про наявність або про відсутність заборгованості зі сплати страхових коштів під час зняття з обліку в контролюючих органах членів фермерських господарств.

З документом можна ознайомитися тут.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!