Агромаркет

ДФС проводить обшуки в одеських експортерів зерна

ДФС проводить обшуки в одеських експортерів зерна

Обшук компаній «Олімпекс Купе Інтернешнл», «Металзюкрайн Корп Лтд», «Вторметекспорт», «Ферко» співробітниками Державної фіскальної служби відбувається в Одесі й Одеській області.

«ДФС зараз проводить обшук компаній-зернотрейдерів і тих, хто займається перевалкою зерна, блокує роботу відповідних компаній. Обшук проходить одночасно за дев’ятьма адресами», ‒ повідомила агентству «Інтерфакс-Україна» директор юркомпанії LeGran.TT Тетяна Титаренко.

За її словами, зараз ДФС порушує закон і в односторонньому порядку розриває договори між Офісом з обслуговування великих платників податків і підприємствами про визнання електронної документації. Таким чином, компанії позбавляються можливості своєчасно зареєструвати податкові накладні та підпадають під серйозні штрафи, за рахунок яких ДФС виконує план зі збору платежів до бюджету.

«Одним натисканням кнопки блокується робота підприємства, яке не може ні податкову накладну зареєструвати, ні подати електронну звітність», ‒ зазначила Тетяна Титаренко.

Вона додала, що її клієнти «Вторметекспорт» і «Ферко» подали позови до суду на ДФС про визнання протиправними дій щодо розірвання договору на електронне обслуговування. Суд заборонив ДФС не брати накладні компанії, але податківці це рішення не виконують до сьогодні, що тягне за собою кримінальну відповідальність за статтею 382 Кримінального кодексу.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!