Агромаркет

Держпродспоживслужбі проведуть функціональний аудит діяльності

Держпродспоживслужбі проведуть функціональний аудит діяльності

Експерти проекту ЄС «Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики в Україні» проведуть функціональний аналіз діяльності Держпродспоживслужби, повідомила прес-служба відомства.

У рамках даного аналізу буде здійснено аудит роботи Держпродспоживслужби: проаналізовані її функції, розмежування повноважень співробітників, оцінка ефективності діяльності структурних підрозділів та визначення необхідності їх реформування, видано рекомендації щодо затвердження нових штатних розписів і функціональних обов’язків працівників.

Очікується, що попередній звіт щодо роботи експертів буде складено протягом трьох-чотирьох місяців.

Аналогічна діяльність уже здійснюється на базі Міністерства аграрної політики та продовольства України. Всього уряд планує реформувати 10 із 18 міністерств у рамках поліпшення функціонування державної служби.

Уже у вересні розпочнуться конкурси з відбору 1 тис. молодих фахівців, які обіймуть свої посади в структурах Кабінету міністрів. Реформа торкнеться в тому числі й  аграрної політики (земельна реформа). Завершення першого етапу реформування міністерств планується до вересня поточного року. На другому етапі очікується реформування інших міністерств.

AgroTimes 

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!