Агромаркет

Держпродспоживслужба розробляє нову редакцію закону «Про ветеринарну медицину»

Держпродспоживслужба розробляє нову редакцію закону «Про ветеринарну медицину»

Робоча група при Держпродспоживслужбі розробляє проект нової редакції закону  «Про ветеринарну медицину» з урахуванням вимог європейського законодавства.

Необхідність у напрацюванні такого законопроекту виникла у зв’язку із труднощами, які сьогодні виникають у правозастосуванні чинної редакції закону про ветеринарну медицину, повідомили у Держпродспоживслужбі.

Законопроект насамперед повинен врегулювати правовідносини у питаннях здоров’я та благополуччя тварин, приватної ветеринарної практики, обіг ветеринарних препаратів тощо, підкреслив перший заступник голови Держпродспоживслужби Андрій Жук.

Вищезазначені питання доцільно об’єднати в одному проекті, що дозволить системно врегулювати усі правовідносини в сфері ветеринарної медицини та забезпечить зручність у частині правозастосування, вважають учасники робочої групи.

На сьогодні вже є низка напрацювань, які можуть бути використаними в розробці проекту закону, зокрема, законопроекти «Про приватну ветеринарну практику», «Про ветеринарні препарати», «Про внесення змін до Закону України «Про ветеринарну медицину».

Наразі робоча група уже напрацювала структуру нової редакції закону «Про ветеринарну медицину» та сформувала склад робочих підгруп із його підготовки. Також вирішено залучити до процесу розробки й обговорення проекту профільні асоціації.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!