Агромаркет

Державну продовольчо-зернову корпорацію передали на приватизацію

Уряд передав Фонду державного майна України 100% акцій великих державних підприємств, серед яких підприємство “Державна продовольчо-зернова корпорація України”(ДПЗКУ).

Про це повідомляє Урядовий портал.

«Це найбільша корпорація-експортер зерна в Україні та найбільший в країні виробник борошна. На папері чомусь збиткова та неефективна. Завдяки приватизації підприємство зможе модернізувати свої потужності, створити нові робочі місця та сплачувати більше податків до державного бюджету України», – прокоментував рішення Уряду прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

На цих держпідприємствах буде проведено реструктуризацію та підготовку до аукціонів із залученням приватного інвестора.

«Фонд держмайна є спеціалізованим органом, який допоможе залучити в ДПЗКУ інвестиції, які Корпорація сьогодні особливо гостро потребує. Разом ми зможемо реалізувати потенціал Компанії і створити національного конкурентоспроможного гравця в зерновій логістиці, – заявив в.о. голови правління ДПЗКУ Саймон Чернявський. – Збудувавши міцну та ефективну бізнес-структуру, держава зможе залучити до зернової галузі стратегічного інвестора і забезпечити додаткові надходження до державного бюджету. Від прийнятого сьогодні рішення виграє і корпорація, і Україна».

Довідка: ДПЗКУ – це державна корпорація, яка входить в десятку найбільших експортерів зерна в Україні, а також найбільший виробник борошна в країні. Їй належать 227 вагових комплексів і 47 елеваторів.

Читайте також: «Укрспирт» отримав у 2019 році на 86% більше чистого прибутку

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!