Агромаркет

Держава обіцяє підтримку елеваторникам

Держава обіцяє підтримку елеваторникам

На переконання фахівців, у 2019 році в Україні збережеться тренд на активне будівництво нових і модернізацію наявних елеваторних потужностей.

Головна причина, яка його обумовлює – збільшення врожаїв сільгоспкультур, що потребує більше місць і місткостей для їх зберігання.

Крім того, допомагати новому будівництву обіцяє і держава. Ще минулого року дія програми по компенсації аграріям з держбюджету частини вартості придбаної сільгосптехніки українського виробництва поширили і на елеваторне обладнання, чим деякі забудовники вже встигли скористатися.

Цього року Кабінет міністрів виділить 850 млн грн державної підтримки на часткове відшкодування вартості побудованих об’єктів для зберігання і переробки зернових. Зокрема, аграріям обіцяють компенсувати 30% їхньої вартості.  

Про проектування і зведення елеваторів, сучасні технології і обладнання для зерносховищ, практику управління будівництвом і введенням в експлуатацію нових підприємств фахівці галузі поговорять на конференції «Елеватор Плюс», яку журнал The Ukrainian Farmer проводять 20-21 березня в Києві.

Детальніше про конференцію тут.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!