Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Депутати ухвалили законопроект щодо дерегуляції цукрової галузі у першому читанні

Депутати ухвалили законопроект щодо дерегуляції цукрової галузі у першому читанні

16 травня Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроект № 4532 «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України щодо державного регулювання виробництва і реалізації цукру», основною метою якого є дерегуляція цукрової галузі.

За відповідне рішення проголосувало 242 народних депутата, повідомили у  Мінагрополітики.

«Завдяки положенням ухваленого законопроекту, скасуванню встановлення мінімальних цін на цукор і цукрові буряки та відхід від державного регулювання цукрової сфери, бурякоцукрова галузь отримає потужний поштовх для сталого розвитку на ринкових засадах», – зазначила заступник міністра аграрної політики та продовольства Олена Ковальова.

Вона додала, що зміни, які відбулися на внутрішньому і світовому ринках цукру за останні роки, визначили необхідність скасування адміністративного регулювання галузі.

Зокрема, законопроектом № 4532 пропонується відмінити закони «Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру» та «Про внесення зміни до статті 5 Закону України «Про державне регулювання імпорту сільськогосподарської продукції», в якому є посилання щодо обов’язкових мінімальних цін на реалізацію (продаж) цукрових буряків для виробництва цукру квоти «А» і цукру квоти «А».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали