Агромаркет

«Дельта Вілмар» запустила нову технологічну лінію розливу олії

«Дельта Вілмар» запустила  окремий цех бутилювання олії під торговою маркою «Чумак», зокрема, розливу олії в пет-пляшки.

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці компанії.

Відзначають, що обсяг інвестицій склав понад $5,5 млн, за рахунок чого створено також 45 робочих місць для Южненської громади.

«Компанія зайняла перше місце в експорті наливної рафінованої соняшникової олії. Проте для більш яскравого представництва на ринку не вистачало потужностей розливу в пляшки. Тепер і бутильовану продукцію, яку випускатимуть у новому цеху, відкритому в листопаді, компанія зможе експортувати за кордон. Переважно це будуть країни Азії, Африки та Європи. Загалом же продукцію «Дельта Вілмар», яку виробляють на узбережжі Чорного моря, споживають у 41 країні світу», –  зазначають  у компанії.

Крім того, додають, що загалом у сезоні 2019-2020 років на підприємствах України вироблено 920 тис. тонн рафінованої соняшникової олії, з яких 153 тис. тонн – частка компанії «Дельта Вілмар» (16,6 %). Відтак, вона стала лідером у виробництві рафінованої соняшникової олії.