Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Ціни на кукурудзу будуть стабільно високими до січня-лютого, - прогноз

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Ціни на кукурудзу, за оцінками аналітиків компанії «УкрАгроКонсалт», будуть стабільно високими до січня-лютого, тому зараз саме час укладати форварди.

Про це AgroTimes повідомив засновник та генеральний директор компанії «УкрАгроКонсалт» Сергій Феофілов.

Натомість ціни на пшеницю, за його словами, вже сягнули рекордних показників, втім, на цьому ринку багато невизначеностей, тож складно робити будь-які прогнози.

«Для досягнення найвищої маржинальності слід дуже ретельно відстежувати форвардні ціни для визначення найкращого моменту укладання контрактів за оптимальними цінами і термінами поставки», – зазначив Сергій Феофілов.

Крім того, на думку експерта, у 2021 році проявляться перші ознаки нової для аграрного сектора України тенденції – зростання внутрішньої переробки і сектору тваринництва.

Продовження роботи на сировинних ринках означатиме подальше падіння маржі, адже з кризи зазвичай виходять шляхом здешевлення сировини.

«Ми очікуємо значного коригування цін на пшеницю й кукурудзу вже влітку 2021 року. Тому слід уже зараз замислитися над посиленням внутрішньої переробки аграрної сировини з акцентом на просуванні на цільових ринках на рівні оптових і навіть роздрібних мереж», – зауважив Сергій Феофілов.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ