Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Corteva приділятиме більше уваги фінансовим та юридичним аспектам, навчаючи фермерок

Corteva в рамках своєї освітньо-грантової програмі TalentA в подальшому буде приділяти більше уваги бухгалтерським, фінансовим та юридичним аспектам.

Про це під час круглого столу «Жіноче лідерство як фактор розвитку сільського господарства» повідомила менеджерка з корпоративних комунікацій у Центральній та Східній Європі компанії Corteva Agriscience Анна Бабіч. 

Своєю чергою співзасновниця «Ферми двох Катерин» Катерина Лісова, яка стала переможницею освітньо-грантової програмі TalentA зауважила, що зараз вони створюють сільськогосподарський кооператив. Але наразі виникло питання щодо пошуку фахівця-бухгалтера, який би спеціалізувався у сільськогосподарській галузі.

«В нашій Львівській області дуже обмежена кількість бухгалтерів, які знаються на веденні документації сільськогосподарських підприємств. Це дуже несподіванно, але ми виявили, що така потреба є. Всі бухгалтери орієнтовані на продажі, на оптові торгівлі, на промислове виробництво тощо. Тих, хто орієнтований на сільське господарство, дуже мало», – підкреслила Катерина Лісова.

Вона також вважає, що жінкам потрібна специфічна допомога на пешших етапах функціонування сільгосппідприємства, в тому числі юридичний супровід, враховуючи те, що законодавство в Україні змінюється періодично. Також було б доцільним сповіщати жінок-фермерок щодо новинок, які є на ринку.

Нагадаємо, до сільського господарства потрібно долучати більше молодих жінок. Також ми писали, що Corteva розпочала реєстрацію фермерок для участі в освітньо-грантовій програмі TalentA.

Журнали