Агромаркет

Corteva Agriscience виділить $500 тис. на конкурс проєктів щодо просування позитивного впливу на клімат

Corteva Agriscience оголосила про наміри виділити $500 тис. для створення грантової програми Corteva Agriscience Climate Positive Challenge (конкурс проектів з просування позитивного впливу на клімат), аби стимулювати розвиток сільського господарства з позитивним впливом на клімат.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Грантову програму буде запущено наступного року з метою винагороди зусиль, які спрямовані на нейтралізацію викидів вуглецю та захист довкілля, водночас підтримуючи ферми та фермерів.  

Проєктні гранти передбачають фінансову винагороду фермерам, які вже просувають інноваційні практики з позитивним впливом на клімат, для співпраці з місцевими екологічними спільнотами, університетами, виробниками та іншими учасниками ланцюгу створення цінності сільського господарства, щоб допомогти розширити їхні зусилля за межі їхніх власних полів.

«Ми розуміємо проблеми, з якими стикаються фермери у всьому світі, які стосуються торгівлі, політики та погодних викликів. Ці причини є основними рушіями для цього оголошення, – щоб стимулювати тих фермерів, які прагнуть масштабувати свої практики»,- зазначив головний виконавчий директор Corteva Agriscience Джим Коллінз.

Він уперше представив концепцію сільського господарства з позитивним впливом на клімат на минулорічній церемонії World Food Prize (світовій премії в галузі продовольства). З того часу компанія проводила зустрічі з фермерами та організаціями, які представляли всі ланки сільського господарства та продовольчого виробництва, та відігравали важливу роль у просуванні сталого сільського господарства. Дискусії дозволили виявити, що саме потрібно для створення безвуглецевого сільського господарства з позитивним впливом на клімат у всьому світі.

Corteva  вже працює над створенням ринкових фінансових стимулів для фермерів. Підрозділ компанії (Granular) співпрацює з Nori – провідним світовим маркетплейсом  з утиліації вуглекислого газу. Майданик поєднує покупців вуглецевих решток з фермерами, які застосовують сталі методи ведення сільського господарства, та забезпечує їм стабільний ринок кредитів, який буде приносити дохід.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!