Агромаркет

Цього року в Україні оформили 56 аграрних розписок

Цього року в Україні оформили 56 аграрних розписок

З початку 2017 року в Україні загалом оформлено 56 аграрних розписок. Їх вартість складає 504 млн. грн.

Про це інформує Національний прес-клуб «Українська перспектива».

Всього ж станом на червень 2017 року за період впровадження проекту аграрних розписок  оформлено 128 таких документів. Загальна сума коштів, залучених за ними, сягнула 933 млн грн.

Серед загальної кількості аграрних розписок на товарні припадає 51, а на фінансові – 77. При цьому всі вони без винятку виконуються у повному обсязі.

Найбільше аграрних розписок виписано у Вінницькій області – 38. Друге місце за посідає Полтавська область, тут  укладено 33 таких фінансових документи. 24 припадає на Черкащину.

З січня по червень цього року аграрні розписки оформили 28 малих господарств проти 11 за аналогічний період 2016 року.

«Загалом цього року аграрними розписками вже скористалися 28 малих господарств та 21 – середнє, – зазначив керівник проекту IFC «Аграрні розписки в Україні» Олексій Омеляненко. – Коли ми говоримо про малі господарства, то маємо на увазі ті, які обробляють до 1 тис. га землі. До категорії середніх господарств потрапляють ті, в обробітку яких перебуває 1-5 тис. га. В цілому малі господарства восьми областей України, де працюють аграрні розписки, завдяки ним цьогоріч отримали кредитних ресурсів на 40 млн грн., а середні господарства – на 93 млн грн.».

Довідка

Аграрні розписки в Україні впроваджуються з 2014 року за підтримки Мінагрополітики, Мінюсту та Проекту IFC «Аграрні розписки в Україні». Робота здійснюється за фінансового сприяння уряду Швейцарської Конфедерації.  

Наразі аграрні розписки діють у восьми областях України: Полтавській, Черкаській, Вінницькій, Харківській, Хмельницькій, Тернопільській, Миколаївській та Сумській.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!