Агромаркет

Через нашестя сарани Ефіопії загрожує голод

Acrididae – Locusta migratoria

Сарана знищила 200 тис. га посівів продовольчих культур в Ефіопії. В результаті близько мільйона людей потребують термінової допомоги, щоб уникнути голоду.

Про це повідомляє Agence France-Presse з посиланням на доповідь ООН.

Дослідження ООН і уряду Ефіопії проведено в період, коли регіон, який нещодавно пережив навалу сарани, готується до нового, ще більш руйнівної лиха.

Мільярди комах уже пронеслися над великими районами Східної Африки, включаючи Ефіопію, Сомалі, Кенії, Джібуті, Еритреї, Танзанію, Судан, Південний Судан і Уганду. Надзвичайну кількість сарани фахівці пов’язують з небувало рясним за останні 40 років сезоном дощів. Тільки в Ефіопії знищені посіви сорго, пшениці і кукурудзи.

Три чверті людей, які живуть у східних пустельних районах Ефіопії, потребують екстреної продовольчої допомоги. Представник Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) в Ефіопії Фатума Сеїд підкреслила, що селяни потребують допомоги насінням і добривами, а також кредитами.

Погіршують становище і наслідки пандемії коронавірусу. «Украй важливо захищати життя постраждалого населення, особливо в нинішніх умовах кризи з поширенням COVID-19», – сказала вона.

Нагадаємо, на початку поточного року країни Східної Африки вже потерпали від нашестя пустельної сарани.

Також у лютому в Пакистані оголосили надзвичайний стан через нашестя сарани.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!