Агромаркет

Частка української кукурудзи у закупівлях ЄС становить 35%

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Ціни пропозицій української кукурудзи виросли до $170/тонна (FOB), у той час як ціни попиту залишаються на рівні $165-166/тонна (FOB) для грудневих поставок.

Про це повідомляє електронна зернова біржа Grain Trade.

Повідомляється також, що у портах закупівельна ціна на цю культуру залишається на рівні $154-156/тонна, або 4450-4500 грн/тонна, проте більшість терміналів не приймає зерно через відсутність вільних емностей.

Значний обсяг пропозицій дозволяє трейдерам стримувати ціни. Проте активний експорт на тлі зниження пропозицій у грудні та січні може призвести до підвищення цін.

«Єврокомісія повідомляє, що за тиждень ЄС імпортував 385,2 тис тонн кукурудзи, а з початку сезону – 7,7 млн тонн, що на 14% перевищує показник минулого року. Частка бразильської кукурудзи в цьому обсязі складає 55%, української – 35%. При цьому Україна активізує поставки до ЄС», – ідеться в повідомленні.

Євросоюз активніше, ніж торік, імпортує кукурудзу через викликану опадами затримку збирання врожаю у Франції.

Крім того, на світовому ринку посилюється конкуренція між продавцями, тому ціни зможе підтримати лише погодний чинник, оскільки опади затримують збирання, що може призвести до втрати частини врожаю або погіршення якості кукурудзи в США.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями