Агромаркет

Частка автотранспорту у зерновій логістиці істотно зросте в найближчі роки, - прогноз

Станом на 1 вересня 2019 р. середнє зростання за тарифами на перевезення зерна зросло на 3,6% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, повідомляє Zernovoz.ua. 

 «Основним чинником, що вплинув на зниження тарифів, стало суттєве падіння цін на основні с/г культури, що виробляються в Україні і йдуть на експорт, як наслідок, виробники почали максимально економити на вартості доставки і нав’язувати ринку нижчі тарифні ставки в порівнянні з минулим роком», — йдеться у повідомленні.

Згідно з прогнозами, сегмент автомобільної логістики буде основним драйвером зростання ринку перевезень зернових вантажів, адже в Україні спостерігається стабільний тренд на зростання обсягів валових зборів сільгоспкультур та зростання обсягів експорту.

Крім того, «Укрзалізниця» досягла піку пропускної спроможності, а розвиток річкової логістики має досить туманні перспективи.

«Враховуючи це, трафік вантажів в найближчі роки буде досить суттєво перерозподілятись на користь автотранспорту. В такій ситуації виникає потреба в інвестиціях, які допоможуть сформувати вантажний автомобільний парк, що зможе задовольнити попит», – ідеться в повідомленні.

Тарифи на перевезення мають чітку сезонність, найбільше зростання відбувається у вересні, жовтні і листопаді під час збирання соняшника і кукурудзи, що супроводжується дефіцитом транспортних засобів.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!