Агромаркет

Банки знижують ставки кредитування агровиробників

Банки знижують ставки кредитування агровиробників

Вартість усіх видів кредитів Банку Кредит Дніпро для вітчизняних  сільськогосподарських товаровиробників знизилася в середньому на 5-6%. Про це повідомляється на сайті банку.

За словами начальника управління продажів у агробізнесі Банку Кредит Дніпро Тетяна Поплавська, ринок уже готовий інвестувати в розвиток однієї з основних галузей української економіки і головного складника українського експорту ‒ сільського господарства.

«Крім того, ми спостерігаємо і певний позитивний тренд серед агровиробників, ‒  додала вона. ‒ В останній рік вони з обережністю ставилися до банківського кредитування, вважаючи за краще не розширювати виробництво за рахунок позикових коштів. Причини – стандартні: висока вартість кредитування, невпевненість у майбутньому через валютні коливання, військову загрозу, економічну нестабільність у цілому. Зараз усі найбільш негативні очікування і піки кризи позаду, економіка відновлюється, й українські фермери готові розширювати і вдосконалювати свою діяльність».

Банкір також підкреслила, що найпопулярнішими серед аграріїв лишаються кредити на закупівлю сільгосптехніки.

Сьогодні в Банку Кредит Дніпро існує кілька програм фінансування фермерів ‒ кредитування на купівлю сільгосптехніки, а також повного виробничого циклу ‒ із середньоринковими ставками від 20% річних та гнучкими умовами обслуговування позики.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!