Агромаркет

Astarta Holding N.V. допомагатиме з доставкою гуманітарки Всесвітньої продовольчої програми ООН

Astarta Holding N.V. допоможе доставляти гуманітарну допомогу  Всесвітньої продовольчої програми ООН на територію України.

Про це повідомляє пресслужба «Астарта-Київ».

Міжнародні гуманітарні вантажі включатимуть продукти харчування, засоби індивідуального захисту та медикаменти. Астарта, у свою чергу,  надасть послуги з їх доставки з Польщі до пунктів призначень в Україні.

Для реалізації цього завдання компанія вже створила команду висококваліфікованих фахівців та має необхідний вантажний транспорт.

«Надання різноманітної гуманітарної допомоги українцям, у т.ч. і безкоштовна передача харчових продуктів власного виробництва та інших ресурсів, пріоритет для нашої компанії. Паралельно ми постійно опрацьовуємо можливі варіанти збільшення її обсягів. Тому, коли Всесвітня продовольча програма оголосила про постачання гуманітарної допомоги та пошук в Україні партнерів для її доставки, ми запропонували власні логістичні можливості на території країни.  Висловлюю вдячність Всесвітній продовольчій організації ООН за довіру до нашої компанії. Кошти, отримані за надання послуг, будуть також спрямовані на допомогу Україні», – зазначив генеральний директор Astarta Holding N.V. Віктор Іванчик.

Загалом, з 24 лютого, Астарта надала допомогу на майже 38 млн грн. Військовим та населенню безкоштовно передали близько 1000 тонн харчових продуктів (цукор, молоко, м’ясні та молочні продукти, борошно, крупи) та інші матеріальні ресурси, у т.ч. автотранспорт. Вже прийняли та забезпечили харчування тисячам евакуйованих українців у спеціально облаштованих приміщеннях на територіях регіональних підприємств. Робота у цьому напрямку продовжується.

Раніше ми повідомляли, «Астарта» надає волонтерську допомогу населенню та армії.