Агромаркет

Аргентина готова створювати в Україні бізнес-моделі ефективного ведення сільського господарства

Аргентина готова створювати в Україні бізнес-моделі ефективного ведення сільського господарства

Україна зацікавлена в створенні спільних проектів з аргентинськими партнерами, а також в обміні досвідом, особливо з питань державно-приватного партнерства, моделей створення ефективних секторальних мереж та питань пристосування аграрного виробництва до змін клімату.

На цьому наголосила заступник міністра аграрної політики та продовольства з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева на зустрічі з Надзвичайним та Повноважним послом Аргентини в Україні Альберто Хосе Алонсо та президентом аргентинської групи Los Grobo Густаво Гробокопателем. На ній обговорювалися можливості співпраці у сфері технологій, ноу-хау та інновацій.

«Мінагрополітики все більше уваги звертає на такі питання, як інноваційні технології та створення агротехнологічних кластерів у регіонах України. Але не менш важливим на сьогодні є питання хеджування цінових та інших ризиків для аграрного виробника, впровадження сучасних інструментів управління ризиками в аграрному секторі, особливо для малих та середніх фермерів», – наголосила Ольга Трофімцева.

На переконання Густаво Гробокопателя, наші країни мають кілька цікавих напрямів для плідної співпраці. Йдеться про створення сучасних бізнес-моделей ефективного ведення сільського господарства з акцентом на малого та середнього виробника, прикладом яких можуть стати мережі фермерських господарств, з якими працює компанія Los Grobо.

Проте головним фокусом співпраці, на його думку, має бути саме розвиток технологій (точне землеробство, мінімальний обробіток ґрунту, біотехнології тощо) та створення спільного українсько-аргентинського «Каргілу XXI сторіччя», який зможе йти в ногу з глобальними аграрними та економічними мегатрендами.

Сторони домовилися про підписання спільного документу про наміри, який зафіксує концепцію спільного проекту та наступні кроки щодо його реалізації.

Також Ольга Трофімцева та Андреа Гробокопатель з платформи FLOR обговорили співпрацю щодо сприяння українським жінкам в їх професійній діяльності в агросекторі з метою надання рівних з чоловіками можливостей кар’єрного розвитку та зростання.

AgroTimes
 

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!