Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Аналітики ProAgro Group прогнозують зменшення виробництва зерна в Україні

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Аналітики ProAgro Group зробили свій перший в цьому сезоні прогноз обсягів виробництва зерна та олійних культур в Україні на 2020/21 маркетинговий рік.

Так, відповідно до нього, загальний обсяг виробленого в країні зерна очікується в межах 72-73 млн тонн. В разі, якщо прогнози експертів справдяться, то цьогорічний врожай зернових буде нижчим за рекордний минулорічний на 3,19%.

Як повідомила AgroTimes заступниця директора ProAgro Group Марія Колесник, скорочення виробництва очікується через менші посівні площі під озиминою. Нестача вологи в осінній період стала причиною зниження посівних площ озимою пшеницею з 6,7 до 6,4 млн тонн.

Тепла зима цього року стимулювала розвиток хвороб та стала причиною втрати рослинами певної частини поживних речовин. Саме через вплив наведених вище чинників майбутній врожай пшениці нами оцінюється у 26,2 млн проти торішніх 28,3 млн тонн.

Майбутній врожай ячменю, за попередніми прогнозами аналітиків ProAgro Group, скоротиться на майже 3,93% – до 8,6 млн тонн, через менший, порівняно з минулим роком, потенціал виробництва.

«Прогноз виробництва ярих культур, особливо тих, які мають висіватись у другій половині весни, можна сприймати лише як умовний орієнтир, оскільки, крім ринкових обставин, на майбутні посівні площі в першу чергу впливатиме погодний чинник», – зазначила Марія Колесник.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!