Агромаркет

Американська ветслужба оцінить систему держконтролю виробництва м’яса птиці в Україні

Американська ветслужба оцінить систему держконтролю виробництва м’яса птиці в Україні

Делегація ветеринарної служби Міністерства сільського господарства США під час свого візиту в Україну ініціювала обговорення з Держпродспоживслужбою технічних коректив до ряду ветеринарних сертифікатів на імпорт в Україну певних видів товарів, зокрема, кормів для домашніх тварин, кормових добавок, м’яса птиці, технічного желатину (не для харчового застосування), а також молока і молочних продуктів.

Про це повідомили у Держпродспоживслужбі.

Своєю чергою українська сторона порушила питання щодо стану розгляду української заявки на експорт вітчизняного м’яса птиці, акредитація якого триває останні два роки.

Представники ветеринарної служби Мінсільгоспу США зазначили, що технічні відомства США вже здійснили технічну оцінку наданих українською стороною запитальника та матеріалів щодо можливостей експорту м’яса птиці до США та системи держконтролю і нагляду за безпечністю харчових продуктів.

Американці найближчим часом мають намір здійснити верифікаційний візит до України щодо оцінки системи держконтролю виробництва м’яса птиці.

Це буде перший візит компетентних відомств США до України, тому представники місії також здійснять оцінку Держпродспоживслужби та її територіальних органів, лабораторної системи, прикордонних пунктів тощо.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!