Агромаркет

Американська компанія вирощуватиме «екокурей»

Поділитись:
Американська компанія вирощуватиме «екокурей»

Нова американська компанія Cooks Venture обіцяє вивести на ринок курятину, вирощування якої, за словами представників фірми, змінить світ.

Курей на підприємствах компанії годуватимуть лише кормами, вирощеними за технологіями регенеративного сільського господарства, яке передбачає застосовування органічних добрив, використання сівозмін, підвищення біорізноманіття шляхом відновлення водно-болотних угідь і садіння дерев, зменшення використання пестицидів завдяки практиці комплексної боротьби зі шкідниками.

Cooks Venture – це група фермерів, кухарів і професіоналів харчової промисловості, яких не задовольняє нинішня система харчування, забруднення ґрунтів, надмірне використання лікарських препаратів у м’ясній промисловості тощо. У господарствах компанії самостійно вирощують екологічно чисті та кліматично нейтральні корми для птиці. Технологія на основі використання фотосинтезу і здорової ґрунтової мікробіології дозволяє зменшити виділення парникових газів.

Фірма співпрацює з ученими, які вимірюють рівень вуглецю в ґрунті та враховують інші біологічні фактори на фермі в Арканзасі, де вирощують корми для «екокурей».

Компанія планує виробляти 200 тис. курчат на тиждень, або 10 млн щорічно.

Meat-Inform

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями