Агромаркет

Alfa Smart Agro отримала сертифікат ISCC на постачання до ЄС сировини для біопалива

Компанія Alfa Smart Agro отримала сертифікат на відповідність вимогам ISCC (Міжнародна система сертифікації сталого виробництва та викидів вуглецю). Сертифікат дає змогу компанії постачати на європейський ринок ріпак та кукурудзу як сировину для виготовлення біопалива.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Як повідомляють в компанії, при проходженні аудиту сертифікується не сам товар, а процес і ланцюжок, за яким він виготовлений, зберігається і доставляється на ринки ЄС. Оцінюється належне використання добрив та ЗЗР виробниками сировини, дбайливе використання земельних ресурсів без шкоди природі, контроль і оцінка викидів парникових газів, що утворюються в процесі вирощування, переробки та транспортування культур, та інші показники.

«Будь-які аграрні підприємства-виробники, в разі зацікавленості, можуть уже зараз долучитись до цієї схеми і стати нашим постачальником сертифікованої біомаси, якщо принципи їхньої роботи відповідають вимогам ISCC. Це буде підтверджуватись в рамках щорічного вибіркового аудиту», – сказав керівник департаменту трейдингу агропродукцією компанії Андрій Риженко.

Довідка:

ISCC є першою програмою сертифікації на основі європейських директив RED (Renewable Energy Directive) та FQD (Fuel Quality Directive), які покликані вести до скорочення викидів парникових газів в атмосферу за допомогою збільшення частки використання біопалива. Відповідно до них все біопаливо та сировина, з якої воно виготовляється, повинні бути сертифіковані відповідним чином.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!