Агромаркет

«Агротрейд» спрямує 2 тис. тонн зерна на розрахунок з пайовиками

Майже 2 тис. тонн зерна отримають орендодавці Групи «Агротрейд» в цьому сезоні.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Компанія щорічно надає можливість пайовикам отримати зерно та побічний продукт кукурудзи в рахунок оренди.

«Ми спостерігаємо неабиякий ажіотаж на отримання зерна. На деяких кластерах видаємо в п’ять разів більше, ніж минулоріч. Люди весь час телефонують і залишають заявки — готуються до непростої зими. Усі розуміють, що найближчим часом ситуація не покращиться, а може навіть і ускладнитися. Щоб не мати проблем з продовольством, люди запасаються, заводять худобу та птицю, тому зерно їм необхідне», — розповідає директор департаменту земельних відносин Групи «Агротрейд» Дмитро Садовський.

Компанія вже видала близько 1 тис. тонн пшениці та побічного продукту кукурудзи, — саме вони користуються найбільшим попитом. Ще планується видати 950 тонн. Товар везуть з елеваторів, тому він чистий, без шкідників та домішок. Для зручності людей зерно доставляють в села згідно графіку, який заздалегідь повідомляється пайовикам, а також співробітники компанії пакують зерно по мішкам.

У компанії зазначають, що видаватимуть зерно стільки, скільки буде заявок від орендодавців. Для цього бажаючі можуть звернутися до найближчого офісу компанії.

Нагадаємо, «Агротрейд» експортуватиме сою до країн ЄС. Також ми писали, що «Агротрейд» пройшов щорічний аудит.