Агромаркет
Головне:
Агромаркет

«Агроліга» в поточному сезоні планує вдвічі збільшити переробку олійних

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

«Агроліга» до кінця поточного сезону планує вдвічі збільшити обсяги переробки сировини на маслоекстраційному заводі, що його компанія запустила трохи більше року тому. На меті – досягти обсягів переробки у 200 тис. тонн на рік.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Як зазнаається, погодні умови цього сезону не дали можливості здійснити збирання соняшнику оперативно. Велика кількість опадів у вересні призвело до того, що не прибраними залишаються ще близько 250 га, повідомляють у компанії.

Втім, протягом останнього місяця активно здійснюється закупівля сировини, і маслоекстраційний завод вже почав переробляти насіння соняшника нового врожаю.

 «На відміну від переважної більшості регіонів України, де урожай 2019 оцінюється нижче задовільного через низький рівень олійності насіння (не вище 46%), у нашому регіоні, де в цьому році в регіоні в цілому були сприятливі погодні умови для вирощування соняшнику, олійність насіння соняшнику знаходиться на рівні вище 48%, що є дуже хорошим результатом», – ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, за підсумками сезону, Україна збільшила виробництво соняшникової олії до 6,5 млн. тонн. 2018/2019 МР, що завершився у серпні, був досить вдалим для вітчизняної олійно-жирової галузі.

Українські підприємства виробили 6,9 млн. тонн рослинних олій, що на 14% більше, ніж в минулому сезоні. Із загального обсягу виробництво соняшникової олії склало майже 6,5 млн. тонн, що на 13% перевершило показник попереднього сезону.

За попередніми оцінками, у новому 2019/2020 МР експерти очікують незначне зменшення внутрішнього виробництва олій у межах 3% – до 6,7 млн. тонн, в тому числі соняшникової – 6,3 млн. тонн.

Довідка:

«Агроліга» обробляє близько 10 тис. га земель. Окрім  молочного тваринництва, вирощує пшеницю, ячмінь, соняшник, ріпак, кукурудзу, гречку, переробляє насіння соняшнику на власному олійноекстракційному заводі.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!