Агромаркет
Головне:
Агромаркет

«Агроліга» в поточному сезоні планує вдвічі збільшити переробку олійних

«Агроліга» до кінця поточного сезону планує вдвічі збільшити обсяги переробки сировини на маслоекстраційному заводі, що його компанія запустила трохи більше року тому. На меті – досягти обсягів переробки у 200 тис. тонн на рік.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Як зазнаається, погодні умови цього сезону не дали можливості здійснити збирання соняшнику оперативно. Велика кількість опадів у вересні призвело до того, що не прибраними залишаються ще близько 250 га, повідомляють у компанії.

Втім, протягом останнього місяця активно здійснюється закупівля сировини, і маслоекстраційний завод вже почав переробляти насіння соняшника нового врожаю.

 «На відміну від переважної більшості регіонів України, де урожай 2019 оцінюється нижче задовільного через низький рівень олійності насіння (не вище 46%), у нашому регіоні, де в цьому році в регіоні в цілому були сприятливі погодні умови для вирощування соняшнику, олійність насіння соняшнику знаходиться на рівні вище 48%, що є дуже хорошим результатом», – ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, за підсумками сезону, Україна збільшила виробництво соняшникової олії до 6,5 млн. тонн. 2018/2019 МР, що завершився у серпні, був досить вдалим для вітчизняної олійно-жирової галузі.

Українські підприємства виробили 6,9 млн. тонн рослинних олій, що на 14% більше, ніж в минулому сезоні. Із загального обсягу виробництво соняшникової олії склало майже 6,5 млн. тонн, що на 13% перевершило показник попереднього сезону.

За попередніми оцінками, у новому 2019/2020 МР експерти очікують незначне зменшення внутрішнього виробництва олій у межах 3% – до 6,7 млн. тонн, в тому числі соняшникової – 6,3 млн. тонн.

Довідка:

«Агроліга» обробляє близько 10 тис. га земель. Окрім  молочного тваринництва, вирощує пшеницю, ячмінь, соняшник, ріпак, кукурудзу, гречку, переробляє насіння соняшнику на власному олійноекстракційному заводі.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!