Агромаркет

AgroGeneration істотно зменшує земельний банк

Група компаній AgroGeneration за підсумками І півріччя 2019 року отримала 17,58 млн євро чистого збитку проти 1,83 млн євро прибутку за аналогічний період минулого року.

Про це повідомляється у фінансовому звіті компанії.

Так, виручка компанії у першому півріччі 2019 року скоротилася на 37% – до 10,9 млн євро, валовий збиток склав 5,6 млн євро, а операційний збиток – 10,8 млн євро, тоді як у I півріччі 2018 валовий прибуток становив 6,7 млн євро, а операційний прибуток – 1,9 млн євро.

Негативний показник EBITDA опустився до 7,77 млн євро, ​​тоді як за аналогічний період минулого року цей показник становив 3,19 млн євро.

Як зазначається у звіті, на фінансові показники компанії у І півріччі поточного року негативно вплинули несприятливі погодні умови та зниження закупівельних цін на продукцію.

«Це півріччя також ознаменувалося продажем сільськогосподарських угідь у Тернопільській, Житомирській та Сумській областях. Загалом за цей період компанія продала 37,7 тис га земель на загальну суму приблизно 26 млн євро (включно з продажем прав оренди та активів). Ці операції, здійснені за вигідними ціновими умовами, дали змогу компанії зменшити чисту заборгованість», – ідеться в документі.

Крім того, у третьому кварталі 2019 року компанія підписала угоду про продаж іще 11 тис. га земель на суму приблизно 7,6 млн. євро.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!