Агромаркет

Аграрний союз вимагає припинити дію закону, що призвів до підвищення вартості електроенергії на 20%

Громадська спілка «Аграрний союз України» звернулася до Верховної Ради України, Кабінету міністрів України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, а також Міністерства аграрної політики та продовольства України з вимогою зупинити дію Закону «Про ринок електричної енергії», який призвів до підвищення вартості електроенергії для бізнесу на 20%.

Про це повідомляє прес-служба АСУ.

У листі, зокрема, наголошується, що до Аграрного союзу надходять численні звернення керівників господарств щодо зростання на 20% вартості електроенергії після запуску нового ринку електричної енергії з 1 липня 2019 року.

Керівники підприємств не розуміють, за рахунок чого при тій самій системі виробництва, постачання і обліку – без жодних змін для кінцевого промислового споживача змінилась вартість електроенергії.

«Детальний аналіз ситуації фахівцями АСУ показав, що цілком слушне намагання привести національний ринок електроенергії у відповідність з нормами Третього енергетичного пакету ЄС при спробі запровадження в життя зазнало суттєвих викривлень. Для перебудови енергоринку були встановлені невиправдано короткі терміни. Не була створена належна інфраструктура нового ринку», – ідеться в листі.

За словами голови АСУ Геннадія Новікова, це проблема не лише аграрного сектору. Передчасне непідготовлене запровадження ринку робить неконкурентоспроможними величезну кількість українських підприємств.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!