Агромаркет

Аграрний комітет парламенту готує проект закону розвитку села до 2020 року

Аграрний комітет парламенту готує проект закону розвитку села до 2020 року

Проект розроблятиметься на основі вдосконателння Стратегіх розвитку села

Аграрний комітет парламенту вирішив підготувати проект проект закону про засади державної політики щодо розвитку сільського господарства та сільських територій в Україні до 2020 року. Відповідне рішення прийняте на засідання комітету 18 лютого.

Депутати вирішили:

1. Взяти до відома проект Єдиної комплексної стратегії та плану дій розвитку сільського господарства та сільських територій в Україні на 2015-2020 роки, направлений Міністерством аграрної політики та продовольства України.

2. Визнати за необхідне здійснити підготовку проекту Закону України про засади державної політики щодо розвитку сільського господарства та сільських територій в Україні до 2020 року.

3. Запропонувати народним депутатам України – членам Комітету надати до 5 квітня 2016 року свої пропозиції до зазначеного проекту Закону.

4. Секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин доручено забезпечити узагальнення наданих пропозицій та подання на розгляд Комітету відповідного проекту Закону України.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!