Агромаркет
Головне:
Агромаркет

ADM шукає партнерів для ліцензування інноваційної технології оцінки врожаю

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

ADM оголосила про отримання двох перевиданих патентів на свою інноваційну технологію, що використовує літаки, фотографії та складні алгоритми для прогнозування врожайності. Відтак, наразі компанія активно шукає партнерів для ліцензування цієї технології.

Про це повідомляє прес-служба ADM.

У компанії зазначають, що спочатку цю передову технологію розробили для страхування врожаю саме в їх бізнесі. Втім, сьогодні вважають, що вона має широке застосування в усьому сільськогосподарському світі.

«Цілком очевидно, що аерофотозйомка й оцінка є важливим чинником у сільському господарстві і на ринку, який може перевищити $5 млрд у найближчі роки. Ми вважаємо, що ця технологія дозріла для широкого поширення, і раді звернутися до партнерів, які знайдуть їй хороше застосування», – відзначає Ден Ніссер, фінансовий директор підрозділу ADM Ag Services і Oilseeds.

Зокрема, пояснюють, що технології, які використовують сільськогосподарські літаки, можуть розвідувати посіви, відстежуючи зростання рослин, виявляти стреси посівів через погодні умови або пошкодження шкідниками, прогнозувати врожайність товарів і багато іншого.

Відтак, дані зображень (в тому числі фотографічні, мультиспектральні, гіперспектральні та інфрачервоні) в поєднанні з інструментами аналітики можуть надати актуальну та корисну інформацію фермерам, торговцям насінням, компаніям зі страхування врожаю, торговцям товарами та іншим.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ