Агромаркет

56 агропідприємств отримають 72,1 млн грн відшкодувань вартості садивного матеріалу

56 агропідприємств отримають 72,1 млн грн відшкодувань вартості садивного матеріалу

Аграріям буде нараховано 72,1 млн грн для компенсації витрат на садивний матеріал за бюджетною програмою «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів,  виноградників та ягідників і нагляд за ними».

Про це повідомили у Мінагрополітики.

Зокрема, компенсацію за придбання садивного матеріалу плодово-ягідних культур, винограду та хмелю отримають 56 підприємств із 18 областей України. Нові насадження зерняткових, кісточкових, ягідних, горіхоплідних культурі виноградиків закладено на 1255 га.

Зазначається, що документи для компенсації витрат надійшли від 62 учасників ринку, але 6 заявок були відхилені для доопрацювання і повторного обговорення.

Нагадаємо, що в рамках програми підтримки садівництва загальним обсягом фінансування у 300 млн грн держава компенсуватиме сільгоспвиробникам до 80% вартості саджанців. Це найбільш капіталоємна складова інвестпроекту, на яку припадає до половини всіх витрат.

За попередніми підрахунками, наприкінці 2018 року планується вийти на показник понад 3 тис. га нових садів та виноградників.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!