Агромаркет

54 підприємця отримають гранти на розвиток переробкної галузі

В рамках проекту «єРобота» вже понад 1 тис. підприємців подали заявки на отримання грантів на розвиток переробної галузі, 54 з них найближчим часом отримають кошти від держави.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки України.

Заступниця міністра економіки України Тетяна Бережна, отримувачі грантів планують розвивати діяльність в сферах виробництва харчових продуктів, меблів, хімічних речовин і хімічної продукції, готових металевих виробів, оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини та корка, текстильного виробництва.

Заступниця Міністра економіки також зазначила, що урядова програма “єРобота” має дві мети – активізувати підприємницьку діяльність та підвищити рівень зайнятості серед українців завдяки створенню робочих місць отримувачами грантів.

Нагадаємо, гранти на розвиток переробної галузі надаються на придбання основних засобів виробництва (верстати, технологічне обладнання) та покриття витрат на їх доставку і введення в експлуатацію. Перші 1000 заявників отримають грант у розмірі до 70% вартості проекту, решту 30% фінансують за власний рахунок. Максимальна сума гранту – 8 млн. грн.

Нагадаємо, уряд виділив 45 млн грн на гранти для розвитку переробних підприємств. Також ми писали, що більшість заявників на грантові кошти планує закупити переробне обладнання.