Агромаркет

4,9 млн тонн зернових в Україні отримали фітосанітарні сертифікати на експорт

4,9 млн тонн зернових в Україні отримали фітосанітарні сертифікати на експорт

З 1 липня по 16 серпня 2016 року Держпродспоживслужба провела фітосанітарну сертифікацію 4,884 млн тонн зернових культур на експорт. За аналогічний період минулого року ці показники становили  4,717млн тонн.

Про це повідомив голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа.

За його словами, із зазначених обсягів видано фітосанітарні сертифікати на експорт 2,432 млн тонн пшениці (минулорічний показник – 2,101 млн тонн). У тому числі продовольчої пшениці – 1,166 млн тонн, фуражної пшениці – 1,266 млн тонн, ячменю – 1,899 млн  тонн, кукурудзи – 444 тис. тонн, інших зернових – 108 тис. тонн.

Також до експорту підготовлено 339,3 тис. тонн олійних культур: ріпаку – 191, 5 тис. тонн, сої – 147,8 тис. тонн.

«Експорт відбувається, наша зернова продукція затребувана у світі. А це свідчить про пристойну якість українського зерна і про те, що ця продукція відповідає необхідним фітосанатірним нормам та може бути безперешкодно експортована в країни призначення», – підкреслив Володимир Лапа.

Він наголосив, що Держпродспоживслужба підтримує тісну комунікацію з партнерами з інших країн у питаннях лібералізації фітосанітарних вимог, зокрема з Єгипту, Ізраїлю, Індонезії. Також ведеться робота щодо покращення фітосанітарного стану на українських полях.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!