Агромаркет

25% сільськогосподарських площ ЄС планують зробити органічними до 2030 року

Незважаючи на те, що пандемія створила нові виклики для європейського сільського господарства в Єврокомісії представили повідомлення “Біорізноманіття на горизонті 2030 року” та стратегія “Від ферми до столу”.

Про це повідомляє FreshPlaza.

Проєкти обох документів свідчать про те, що площа, присвячена органічному землеробству, повинна становити 25% загальної площі сільського господарства Європейського Союзу до 2030 року, що 10% сільськогосподарських земель призначається невиробничим елементам. Використання добрив планується зменшити на 20%, а використання засобів захисту рослин скоротити на 50%. Існує також можливість розширення площ, на яких обмежується сільськогосподарська діяльність.  

Такі ініціативи зустріли негативну реакцію багатьох фермерів. Зокрема, Аграрна асоціація молодих фермерів Севільї (Іспанія) зазначає, що проєкт матиме  негативний вплив на сільськогосподарських виробників та ранчо, тоді як інші сектори та міські райони лише заохочуються діяти добровільно. Аграрії аргументують, що пандемія показала, що здоров’я та харчування населення Європи не можуть бути в руках третіх країн; що стратегічні сектори не повинні переїжджати і що завдяки зусиллям сільгоспвиробників полиці супермаркетів добре забезпечені.Читайте також:ЄС має намір до 2030 року вдвічі скоротити використання пестицидів

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!