Агромаркет

2,75 тис. домогосподарств Донеччини і Луганщини отримають від ФАО молодняк птиці

2,75 тис. домогосподарств Донеччини і Луганщини отримають від ФАО молодняк птиці

ФАО в рамках гуманітарної допомоги надасть молоду птицю 2,75 тис. домогосподарствам, розташованим уздовж буферної зони Луганської та Донецької областей.

Кожен фермер отримає на вибір 30 курчат, 25 індичат або 25 каченят. Поставка молодняка сприятиме збільшенню виробництва яєць у самих господарствах і дасть їм можливість виходу на місцеві ринки, йдеться у повідомленні ФАО.

Крім того, всі бенефіціари отримають детальні посібники з вирощування молодої птиці як для власного споживання, так і для продажу.

Раніше фермери отримали по 10 кг комплексного стартерного корму для харчування пташенят.

ФАО надасть птицю в 32 села Донецької області і 19 сіл Луганської області з 10 по 31 травня.

«Це вже друга хвиля розподілу птиці в рамках поточного проекту з надання допомоги в надзвичайних ситуаціях, – зазначив програмний менеджер ФАО Андре Арріаза. – Наш досвід минулого року показує, що непрацевлаштована освічена молодь в сільській місцевості може легко отримати дохід від продажу вирощеної птиці. Жінки й студенти також можуть займатися невеликим бізнесом одночасно з повсякденною діяльністю».

Найближчим часом ФАО має намір реалізувати роздачу молодих кроликів.

Довідка

З 2016 по 2018 роки ФАО підтримала близько 35 тис. домогосподарств, розташованих у 8-км зоні від лінії розмежування, різними видами сільськогосподарських ресурсів: насінням овочів, системами краплинного зрошення, кормами для тварин тощо.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!