Агромаркет

Держстимулювання у 2025 році отримали 13 індустріальних парків

Держстимулювання у 2025 році отримали 13 індустріальних парків

У 2025 році Мінекономіки ухвалило рішення про надання державного стимулювання 13-ти індустріальним паркам для реалізації 22 інфраструктурних проєктів на загальну суму 697,771 млн гривень.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України.

Також цього року було перераховано 202,91 млн грн державного стимулювання двом паркам, рішення щодо яких були прийняті у 2024 році. Тож, загальна сума державного стимулювання у 2025 році склала 900,681 млн гривень.

Отримання державного фінансування передбачає виконання отримувачем коштів ряду зобов’язань по співфінансуванню проєктів та залученню інвестицій. Зокрема, таке фінансування надається на умовах 50% на 50% (для деокупованих територій – 80% на 20%). Окрім цього впродовж 3 років заявник має ввести в експлуатацію не менше 5 тис кв. м. промислової нерухомості та залучити не менше двох учасників індустріального парку. Таким чином 1 гривня державних інвестицій в промислову інфраструктуру дозволяє залучити приблизно 5-6 грн приватних інвестицій.

Нагадаємо, на Хмельниччині з’явиться індустріальний парк, зосереджений на агропереробці.