Овочі-Ягоди-Сад

«Шато Чизай» вперше запрошує туристів і студентів на збір винограду

«Шато Чизай» вперше запрошує туристів і студентів на збір винограду

Виноробня «Шато Чизай» оголосила про унікальну подію – спільний збір винограду, який відбудеться 27 вересня на винограднику Мала Гора в Закарпатті. 

Про це повідомила компанія на своїй сторінці в Фейсбук.

Уперше до роботи в лозах запросили не лише команду виноробні, а й гостей. Серед них – студенти профільних спеціальностей, майбутні виноградарі та винороби, а також туристи, які прагнуть побачити процес ізсередини.

«Ви зможете власноруч зібрати виноград на одному з найкрасивіших виноградників України, поставити запитання фахівцям і стати частиною нашого дня», – зазначили у Шато Чизай.

Для студентів захід стане також практичним заняттям у межах програми Chateau Chizay Academy. Просто серед лоз Піно Нуар вони візьмуть участь у майстер-класах і мінілекціях від виноробів.

Організатори наголосили, що кількість місць обмежена, а реєстрація обов’язкова. Учасники отримають не лише досвід і знання, а й нагоду долучитися до закарпатських традицій виноробства.

Читайте також: На Закарпатті відвідувачі почали збирати фермерську черешню