Тваринництво

Зниження закупівельних цін на молоко не очікується

Зниження закупівельних цін на молоко не очікується

Цього тижня ціновий діапазон на молоко екстра-ґатунку становив 7,6-8,3 грн./кг (з ПДВ). Середня ціна по Україні за тиждень зросла на 2 коп. ‒ до 8,05 грн. Найвищий ціновий діапазон  відмічається у центральному регіоні ‒ 7,7-8,3 грн./кг.

Про це повідомили в Асоціації виробників молока.  

Середня ціна на молоко вищого ґатунку цього тижня додала 4 коп. та склала 7,82 грн./кг. Найпоширеніший ціновий коридор по регіонах фіксують у межах 7,5-8 грн.

Середня ціна на молоко першого ґатунку за тиждень додала лише 1 коп. ‒ 7,53 грн./кг. За таке молоко платять від 7 до 8,2 грн.  

Той факт, що світові ціни на молочні продукти в середині липня дещо відкотилися, вплинув на зниження темпів росту цін на молоко в Україні. Так, індекс цін на молочні продукти GDT після дворазового зниження зріс на 0,2% на торгах 18 липня. Середня ціна молочних продуктів склала $3387/тонна. Ціна на масло знову показала приріст і перевалила за $6/кг. Тим часом сухе збиране молоко подешевшало до позначки трохи більше $2.

Проте зниження закупівельних ціна на молоко в Україні очікувати не варто ‒ хіба що їх стабілізації, бо виробництво молока рухається на спад, наголошують в асоціації. Крім того, не за горами сезон «малого молока», і до того часу варто зробити додаткові запаси молочних продуктів на складах.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!